O carte dark fantasy care are ca teme principale războiul, abuzul, violența, tortura. O poveste inspirată dintr-un fanfiction care ar fi fost mult mai bună cu mai multă atenție la detalii. NU înțeleg nevoia scenelor de abuz fizic din partea personajului principal masculin, NU este scuzat, din punctul meu de vedere. Cartea are farmec, povestea te prinde, nu îmi pare rău că am citit-o.
O carte dark fantasy care are ca teme principale războiul, abuzul, violența, tortura. O poveste inspirată dintr-un fanfiction care ar fi fost mult mai bună cu mai multă atenție la detalii. NU înțeleg nevoia scenelor de abuz fizic din partea personajului principal masculin, NU este scuzat, din punctul meu de vedere. Cartea are farmec, povestea te prinde, nu îmi pare rău că am citit-o.